Що таке сайдинг?

Сайдинг — це спеціально предназначені під дощате обшивання панелі, виготовлені з полівінілхлориду та відформовані. Такі панелі мають товщину в один міліметр, ширину до двадцяти п’яти сантиметрів, а довжина панелі — від трьох до чотирьох метрів по одній стороні яких зроблені спеціальні отвори для цвяхів і виступ замкової частини. Інша сторона сайдингової панелі загнута до середини.

З’єднування панелей робиться нахлестом — замкова частина однієї панелі зачіпується за загин іншої. Далі саморізами та цвяхами сайдингові панелі прикріплюються до основи. Вагомою перевагою сайдингу є те, що він може прослужити гарантовано до 50 років.

Сайдинг вініловий

Технологія вироблення вінілового сайдингу називається екструзія. Задній шар сайдингу захищає матеріал від впливу шкідливих зовнішніх факторів та несприятливих погодних умов, а внутрішній — забезпечує стабільність конструкції.

Стійкість фарби, якою покривається сайдинг купити, залежить від насиченості кольору. Чим світліший колір, тим він стійкіший до впливу сонячних променів. Це обгрунтовується вмістом діоксиду титану, для якого є характерним інтенсивний білий колір. Тому чим світліший колір сайдингу, тим більший в ньому вміст діоксиду титану, що робить сайдинг стійкішим до вигоряння.

На сайдинг Івано-Франківськ не впливають будь-які інші природні фактори, він не чутливий до дощу та вологи, перепаду температур, на нього не чинить вплив помірковано кисле й лужне середовище. Не піддається деформації сонцем. Вініловий сайдинг високої якої якості чудово себе почуває в температурному діапазоні від -50 до +50 по Цельсію. Слід звернути увагу на те, що вініловий сайдинг є екологічно чистим матеріалом.

Зроби сам

Сайдинг застосовується для обшивки будь-яких фасадів. І робити це настільки просто, що навіть не виникне нагоди використовувати спеціальні інструменти, а скріпити між собою панелі ще простіше — по принципу конструктроза за допомогою замочків.

Після того як сайдинг змонтовано, його прикріплюють до стіни за допомогою цвяхів або саморізів. Кріпити сайдинг можна навіть на до не підготовленої стіни. Виняток становлять дерев’яні стіни, які перед монтажем  необхідно обробити антипіреновим і антисептуючим розчином. Така обробка забезпечить протипожежний захист і не допустить гниття дерева.

Важливо враховувати властивість будь-яких матеріалів збільшуватись під дією тепла, тому кріпити сайдинг ціна рекомендується з витриманням відстані 1,5 — 2 міліметри  між капелюшком цвяха і панеллю.

Сайдинг — це красиво

Надати фасаду неповторного вигляду допоможе багатий вибір аксесуарів до сайдингових панелей на будь-який смак. Єдине прохання — не зневажайте радами продавців-консультантів. І корисна порада — прислухайтеся до порад продавців-консультантів, вони докладно і зрозуміло дадуть відповіді на всі  ваші питання.

Приклади використання сайдингу

Зворотній зв’язок